Gaismas siets
Latvija

17.05.2019 Lelahela vēstījums - Veiksmīgs rīts
04.06.2019.

Pamostoties jūs nespējat saņemt spēkus, lai pilnībā būtu atmodušies, lai ar visu Gara spēku varētu doties dienas ceļos. Dažiem izdodas labi, bet daudziem, jo daudziem, ta vēl joprojām ir problēma, kas ietekmē dienas produktivitāti. Esmu šodien jūsu rīcībā. Un ne tikai šodien, lai sniegtu atbalstu, palīdzību veiksmīgam rīta sākumam. Kas ir jādara?

Pirms atver acis apzinies, kur tu esi, kas tu esi, kur tu esi, kāpēc tu esi.

Saprotu , tāpat daudziem būs problēmas ar to, kas es esmu. Bet par to runāsim citu reizi.

Tagad sāksim ar pašu vienkāršāko, bet atbildīgāko. Rīts, kas ir pamats veiksmīgai un stabilai dienai. Es runāju par ķermeņa stāvokli vēl esot gultās, pēc nakts miera.

Tātad pirms atver acis, apzinies savu ķermeni, savu esību šeit un tagad. Apzinies elpojot, sajūtot savu ķermeni. Pasakies par to, ka esi pamodies. Dažiem tās būs mocības, un viņi jūtas nelaimīgi pamostoties. Atceries! Lai arī kādā fiziskā stāvoklī esi, tavs rīts, tava pamošanās –ir Tava PAMOŠANĀS no tām ikdienas nevajadzīgām lietām, kas tev traucē tev pašam. Tā ir pamošanās un pateicība, ka vari kaut vienu soli tuvoties pretī savam mērķim. Tā ir iespēja mīlēt savus bērnus, laulātos, draugus, ģimeni, tā ir iespēja izlabot savas pieļautās kļūdas, ta ir iespēja piedot. Piedot sev, apkārtējiem, vecākiem. Tā ir iespēja iemācīties dalīties savās zināšanās ar apkārtējiem. Katra diena ir Tavs lielais laimests. Kurā vinnētājs esi Tu pats!

Ievels elpu un atver acis!

Tavs veiksmes ceļš šodien ir sācies!

Tavs dienas sargeņģelis Lelahels.

17.05.2019