Gaismas siets
Latvija

72 eņģeļu kārtis
16.12.2017.

Pēc grāmatas "72 gaismas dzimšanas sargeņģeļi" iznākšanas ir tapušas "72 eņģeļu kārtis". Šīs kārtis var lietot līdzīgi kā taro kārtis tikai to nozīme ir savādāka. Katrs pircējs līdzi kāršu komplektam saņems grāmatiņu, kurā aprakstīta katras kārts nozīme. Kāršu attēliem izmantoti jau esošie zīmējumi, kuri rotā "72 gaismas dzimšanas sargeņģeļi" grāmatas lapas.

Kāršu komplektu "72 eņģeļu kārtis" var iegādāties arī kā dāvanu. Piegāde pa pastu vai uz jebkuru Omniva pakomātu Latvijā. Iespējama piegāde uz Lietuvas un Igaunijas Omniva pakomātiem vai jebkur citur pasaulē - pēc īpaša pieprasījuma. Visus pasūtījumus lūdzam noformēt aizpildot anketu "72 eņģeļu kārtis".

Lai kārtis tev ir kā palīgs ikdienas jautājumu risināšanā. Tās dāvās atbildes uz jautājumiem, kuri ir aktuāli. Ja nesaņem vēlamo atbildi, tad mēģini pieņemt skaidrojumu tādu, kāds tas ir dotajā brīdī. Mēs, eņģeļi, necentīsimies dot tālejošas atbildes. Atceries, ka nākotne ir tava brīvā izvēle. Varam parādīt notikumus, kuriem vajag pievērst uzmanību, bet, kā tos atrisināsi, tā jau būs tava izvēle. Tas ir tāpat kā nostāties krustcelēs un jautāt, uz kuru pusi iet. Varam dod norādes, kurš ceļš ir vēlams, bet izvēle būs tava.
Atsauksmes

Labdien, mīļā Maruta!
Cik skaists, cik mīļš, cik sirdssilts ir šis sūtījums. Pateicos, pateicos, pateicos!
Vakar izvilku pirmo kārti, tā bija 54. Nithael. Esmu uzsākusi tālmācības kursu par čakrām un sevis izzināšanu. Jautāju, vai tas ir mans ceļš. Atbildi saņēmu.
Jā, šīs ir manas pirmās kārtis. Vēlreiz mīļi, jo mīļi pateicos!

Sirsnībā - Ineta.


Mazliet iepazinos ar kārtīm, sajūtu siltumu, mieru, pateicību. Pieliekot pie sirds, no acīm sāka plūst asaras. Apskatot pēc zīmējumiem, no kādām divām bija mazliet baisa sajūta. Acīmredzot, lietas ar ko vajag pastrādāt.

Dace


Maruta, PALDIES!
Mani lielie puikas saņēma atbildes no kārtīm un es izvilku 72.! Kārtis stāvēja somā, braucot mašīnā, manas rokas bija uzliktas virsū - sajutu TĀDU enerģijas plūsmu!
Ja tu redzētu manu lielo čaļu acis un sejas izteiksmi, kad nolasīju viņiem skaidrojumu - tik nopietni palika :) Un TIK precīzi katram par viņu aktuālo tēmu.

Evija