Gaismas siets
Latvija

– Sieviete, viņas lomas dzīvē un nedaudz par EGO –
08.12.2016.

Mūsdienu sabiedrībā lomu spēles sen izgājušas ārpus teātra sienām. Laikmeta dinamika liek pašam būt ne vien režisoram un aktierim, bet arī sižeta pagriezienu autoram un visu lomu tēlotājam.

Sieviete ir viena, sabiedrība un dzīve viņu gatavo vismaz četrām, galvenajām: māte, kalpone, sieva un mīļākā. Tik daudz lomu un tikai vien personība. Tik daudz personības un tikai viens cilvēks. Tik daudz maskas un tikai viena seja. Tik daudz sejas un tikai viena īstenība.

Sieviete piedzimst kā sieviete un ir viena, un viņa nomirst kā sieviete un ir viena. Visus pārējos dzīves posmus piepilda uzdevumi, sūtības, būtības un lomas. Tajā viegli sapīties, apjukt, nomaldīties un sagurt. Tik daudz priekšstatu un ieteikumu. Tik daudz padomdevēju un tik maz tādu, kas patiesi ir ieinteresētu Tevī.

Kad dzīves līkloči met kārtējo līkumu, iekšējā balss reizēm pieklust un ļauj kļūdīties atkal. Jo citkārt esi atteikusies ticēt tam, ko jūti, tam, kā uzskati un tam, kas šķiet pareizi. Un kļūsti arvien vairāk apjukusi, vientuļāka, nesaprastāka un apmaldījusies pati sevī. Lai tas kļūst par pagrieziena punktu apgriezties otrādi un meklēt atpakaļ ceļu pie sevis. Savas būtības un iekšējās balss.

Cilvēki ir egoisti. Pāri citu interesēm allaž tiek aizsargātas savējās. Un izvēles priekšā esot, cilvēka eksistenciālais nosacījums diktēs izvēli sev par labu. Jo tas ir garants savai eksistencei un izaugsmei.

Tiklīdz mēs sākam identificēt sevi ar to, kas mēs īstenībā neesam – tā rodas veselības problēmas, jo tas ir signāls par problēmām ar EGO.

Sievietes skolo četrām lomām – māte, kalpone, sieva un mīļākā. Katras nacionalitātes sievietēm vieglāk padodas dažas un grūtāk citas lomas. Latviešu sievietes ir lieliskas mātes, lieliskas kalpones, ļoti cenšas būt labas sievas lomā un, pavisam spēka neatliek mīļākās lomai.

Taču sievietes būtībai visatbilstošākā loma ir valdzinoša būtne, kas iemieso mīlestību, šarmu, kaisli un dzīves garšu. Kāpēc mēs ļaujam ikdienai un sevis uzliktiem pienākumiem atņemt to, kas mums sniedz vislielāko baudu un saskaņu ar sevi? Kāpēc mēs liedzam savu iekšējo spēku valdzinošajai maģijai valdzināt vīrieti, tādejādi vairojot savu garīgo līdzsvaru?

Flirta koķetērija ir greznība, ko mēs pašas sev liedzam. Mēs saistām to ar priekšstatiem, dogmām, fantāzijām un aizliegto ideju. Bet tas ir tik dabīgi, sievišķīgi, valdzinoši un tik iztrūkstoši mūsdienu laikmetā. Bet flirts liek ticēt sev pirmkārt. Un ticība sev sakņojas pārliecībā, kuras pamats ir EGO.

Ego nav ļaunums. Tas nav jāapkaro. Tas nav jāizskauž. EGO ir mūsu karmas pamatā. Mēs realizējam savu karmu caur EGO. Tas veido arī mūsu jauno karmu. Mums piedzimstot ķermenī ienāk dvēsele, kas realizē ķermeni, notikumus, uzdevumus, veselību – visus dzīves aspektus tieši caur EGO.

Mūsdienās daudz runā par transformāciju.

Tas esot izaugsmes pamatā un lielākā daļa Apgaismības mācību, skolu, prakšu u.t.t., tai skaitā, arī dažādo jogas prakšu, orientētas uz transformācijas procesa realizāciju.

Taču visas transformācija pamatā ir EGO. Dzīvē nav nekā tāda, kas tiktu darīt ne bez tevis. Mēs visu darām trīs iemeslu dēļ – sava labuma gūšanai, pieredzes gūšanai vai apziņas transformēšanai.

Katrs lolo savu domu par LAIMI. Tiekšanos pēc laimes mūsu dzīvē realizē tieši mūsu EGO. EGO bauda dzīves garšas, jo visam dzīvē ir sava garša.

Mūsu EGO izgaršo dzīvi ar maņām – skaņu, pieskārieniem, krāsām, formām, redzi, garšu, smaržu un ārpus maņām esošajiem aspektiem – magnētiskajiem laukiem, ķermeņa orgānu siltumu u.c., mēli, rokām, seksuāliem orgāniem un ānusu. Kāds ir risinājums dzīves saskaņai, līdzsvaram un labklājībai?

Risinājums ir nevis iznīdēt EGO, bet padarīt to stiprāku, "gudrāku".

Astroloģiski par cilvēka EGO atbildīga ir Saule. Saule kūrē tēvu, varu, valdību, priekšniecību, veselību kopumā un atsevišķus tās aspektus jo īpaši. Saule ir cietsirdīga un taisnīga. Problēmas ar EGO nosaka arī problēmas citās minētajās sfērās. Nedrīkst dzīvot idejā par to, kas mēs esam.

Ja mēs esam pilnīgi savā esībā, mūs neuztrauc citu izdarības vai nodarījumi. Atgūt šo vienotību savā būtībā un savā esībā. Tas ir uzdevums, kas ļaus arī skaidrāk izprast savas būtības diktētos nosacījumus laimes, labklājības, mīlestības, miera un labsajūtas sasniegšanai.

/Manas domas + izmantoti materiāli no www.astrologika.lv/