Gaismas siets
Latvija

⩫ Šodienas domas -∆- Gaismas viltvārži ⩫
05.01.2018.

⩫ Šodienas domas -∆- Gaismas viltvārži ⩫

Īstens Gaismas Skolotājs nekad neprasīs naudu kā vienīgo enerģijas apmaiņas veidu, vai ziedojumu noteiktā naudas summā, par palīdzības, zināšanu sniegšanu.
Jo viņš apzinās, ka savas spējas, zināšanas BEZ MAKSAS saņem no Dieva, no Smalkās Mīlestības un Gaismas pasaules.
Skolotājs, kurš „taisa biznesu” nav īsts Skolotājs – tas ir viltus skolotājs - viltvārdis. Viņš vairo savu labklājību (ikdienas maksājumiem, ceļojumiem, savai izglītībai, attīstībai u.t.t.) uz nezinošu cilvēku rēķina.
Viltus skolotāju Dievišķais uzdevums ir tā rīkoties, lai sniegtu mums mācībstundu. (Jo, bieži vien, tikai pateicoties kļūdām, mēs kļūstam gudrāki.) Lai iemācītu cilvēkiem domāt pašiem, ar savu galvu un pārstāt ļaut manipulēt ar sevi. Saprast savu muļķību, tādējādi garīgi attīstītos. Un, ja tā padomā, varbūt ir vērts samaksāt naudu, lai attīstītu sevī šo gudrību.
Tāpēc nenosodīsim Gaismas Skolotājus - Viltvāržus, kā arī tos, kuri iekrīt viņu tīklos. (Varbūt arī sevi.) Jo arī šādā veidā var notikt mācīšanās un garīgā attīstība.
IEKLAUSĪSIMIES SAVĀ SIRDS BALSĪ UN SIRDS APZIŅĀ, DOMĀSIM PAŠI - paši ar savu galvu, jeb precīzāk ar savu sirdi, jo visa Patiesība ir mūsu sirdī:))