Gaismas siets
Latvija

Sveiki! Man mīļie, tuvie savas Dvēseles attīstības ceļu ejošie!
08.12.2016.

Sveiki! Man mīļie, tuvie savas Dvēseles attīstības ceļu ejošie!
Vēlos padalīties ar domu, kura pie manis atnākusi, kā apstiprinājums manai pārliecībai: ka manī IR VISS, kas man JĀZINA. Ka man nav jāskrien pa pasauli Patiesās zināšanas meklējot.
JĀIEKLAUSĀS KLUSUMĀ un ATBILDES ATNĀKS uz man svarīgiem jautājumiem.
JĀIEKLAUSĀS SAVĀ SIRDS BALSĪ, INTUĪCIJĀ - JĀĻAUJ SAVĀ DZĪVĒ IZPAUSTIES SIRDS APZIŅAI - APLIECINOT GAISMU SEVĪ!
TAVA DIEVIŠĶĀ ESAMĪBA Pati pateiks Tev, kas nepieciešams konkrētā laikā brīdī, kādas zināšanas un aktivitātes, kur un kādā veidā tās veikt. Tādējādi veicinot savu attīstību, nenodarot pāri sev garīgu, morālu, fizisku kaitējumu, savai dvēselei, ķermenim, prātam.
Jo mūsu vajadzības mainās mums attīstoties, pilnveidojoties.
Tas kas mums bija aktuāls vakar, vai pirms mēneša, var būt nesvarīgs, nevajadzīgs patlaban.
Ir lietas, kuras varbūt Mārim vai Annai ir aktuālas, bet Tev nē, jo mērķis mums viens, bet ceļu uz to daudz.

Vieds, Dievišķās Gudrības piepildīts Skolotājs T. Lobsangs Rampa daloties ar savām zināšanām rakstīja:
"Daudzi, ja ne visi, jogu vingrinājumi ir radušies Tālajos Austrumos, kur ļaudis ir mācījušies un praktizējuši šādas lietas no agras bērnības līdz pat savai nāves stundai. Šie jogu vingrinājumi veido svarīgu daļu austrumnieku zemāko slāņu dzīvē.
Augsti trenēts adepts nelieto jogu vingrinājumus. Šiem ļaudīm tie nav nepieciešami. Jogu vingrinājumu mērķis ir disciplinēt cilvēka ķermeni. Kad persona ir disciplinējusi savu prātu, tad tai vairs nevajag aizlikt savas kājas aiz kakla, balansēt uz īkšķa, vai darīt kaut ko tamlīdzīgu..."
Nenoliedzot fizisko aktivitāšu nepieciešamību cilvēku dzīvē uzsveru, ka speciālie vingrojumi "...tikai iesācējiem, kas nespēj uzreiz iesākt darbu ar savu prātu." /Grāmata "Senču gudrība"./

Mani labākie padomdevēji Saprāts, Intuīcija, Sirds balss, Sirds apziņa un man dāvātie Smalkās Mīlestības un Gaismas pasaules Eņģeļi.

LAI, MAN UN TEV, MUMS VEIKSMĪGA ŠĪ SPĒLE, KURU PAR DZĪVI SAUC!
Ar mīlestību, Ilga.