Gaismas siets
Latvija

Vēstule draudzenei (Graujošai enerģijai saku NĒ)
08.12.2016.

ღ Vēstule draudzenei ღ
Graujošai enerģijai saku "Nē"!

Debesis un Eņģeļi man dāvājuši laiku, ka varu patlaban laiku dāvināt sev pašai, sev tuvajiem. Izzināt un bagātināt sevi, paplašinot savas Zināšanas, savu Zināšanu loku. Dalīties arī ar Tevi.

Šodien, lasot komentāru manis ieliktajam rakstam, saņēmu kritiku mērķētu sev tuvam cilvēkam un vienlīdz arī sev. Sajutos ļoti slikti...
Un cilvēkam, kurš komentāru bija rakstījis, atbildēju: "Augsti Godātais! — Graujošajai, no Jums plūstošajai, negatīvajai enerģijai ES SAKU "NĒ"! — Būt par muļķi nav kauns, kauns ir negribēt neko uzzināt un iemācīties. — Izvēle Jūsu, Augsti Godātais!" un.... "Atvaino, ja aizvainoju! - Vēlu Tev brīnišķīgu, radošas enerģijas piepildītu dienu!" Pagāja neilgs laika sprīdis un redzu ieliktu "zilu rociņu" — cilvēkam patikusi mana atbilde.
Viss beidzās, kaut arī iesākās ļoti spēcīgās emocijās, vismaz no manas puses.

Rakstu patlaban Tev. Kāpēc? Lai parunātu par kritiku.

Tādēļ, ka kritikai ir ļoti spēcīga graujoša enerģija, un, ja Tu neesi:
- no rīta aktivizējusi savu Drošības un Aizsardzības sistēmu, dažādu iemeslu dēļ,
- uzkrājusi ļoti daudz iekšējas pozitīvas enerģijas, kas Tev nodrošina ticību, pārliecību, spēju uzturēt milzīgu mīlestību utt, tad šāda negatīva enerģija sasaucas ar graujošām enerģijām Tevī – proti bailēm, dusmām, agresiju utt. un sagrauj notikumu, situāciju un kopējo enerģētiku. Kā arī Tavu pašas enerģētiku, kas ilgstošā laika "parādīsies" fiziskajā plānā.

Ko darīt? Kā tik galā ar apkārt valdošo cilvēku vēlmi kritizēt, oponēt, noliegt, apšaubīt?

Atbilde ir daudzšķautnaina:
– regulāri sadarboties ar saviem Sargeņģeļiem, savu Atbalsta un Drošības komandu savai personīgajai AIZSARDZĪBAI, jo diemžēl dzīvojam reālā pasaulē ar reāliem līdzcilvēkiem;
– vairot pozitīvo enerģiju sevī tādā daudzumā, ka pietiek spēka neietekmēties no apkārt notiekošā;
– jāiemācās negatīvo pārveidot pozitīvā.

GALVENAIS UN BŪTISKAIS IR GRAUJOŠAJAI ENERĢIJAI PATEIKT "NĒ"!

Pieņemt reālo situāciju. Pateikties par piedzīvoto mācībstundu un jauniegūto dzīves pieredzi. Un izslēgt no savas apziņas, nedomāt vairs par notikušo. (Jo domas, emocijas negatīvās - sāks vārīsies kā piena putra katlā, sāks ar pāris burbulīšiem un re, tūlīt tūlīt ies pāri!).
UN VISS! IZSLĒGT NO SAVAS APZIŅAS!

Vēlu Tev brīnišķīgu, radošas enerģijas piepildītu dienu!
Lai ap Tevi ir Mīlestības un Gaismas enerģijas piepildīti cilvēki!

Ar mīlestību, Ilga.