Gaismas siets
Latvija

∞ Tumsa, kā no tās atbrīvoties, ejot savas dvēseles izaugsmes ceļu ∞
08.12.2016.

Cilvēkā, tāpat kā uz visas mūsu planētas eksistē Gaisma un Tumsa. Jo mūsu planēta ir radīta, kā BRĪVAS GRIBAS IZVĒLES PLANĒTA. No kā Tu varētu izvēlēties, kā attīstīties, pilnveidoties, ja viss "būtu balts un pūkains"?

Klasiski cilvēki uzskata, ka dziļi iesprostojot sevī tumsu, dēmonus un ieskaidrojot sev, ka esi labs, ka esi Gaisma, kas mainīsies, bet nekas nemainīsies. Pat tad, ja radīsi sevī Mīlestības un Gaismas tauriņus, tumsa, dēmoni būs iekapsulēti un tie pamazām grauzīs Tavu būtību no iekšpuses. Aizdzīt tos nav iespējams, jo tie ir daļa no Tevis. Tos var tikai transformēt.

Lai izmainītu savu kodu, vai citiem vārdiem, lai tiktu no tumsas, dēmoniem vai implantiem vaļā, sauc tos kā vēlies, nepieciešams apzināt savu kodu un tikai tad to izdzēst.

Izdzēst to var ar MĪLESTĪBU. Ar ABSOLŪTO MĪLESTĪBU.

Cilvēks ir unikāls ar to, ka viņam ir ļoti plašs vibrāciju diapazons.
No ļoti zemām līdz ļoti augstām. Tādējādi augsto vibrāciju Gaismu var nonest zemajās vibrācijās. Tādi sadedzinot, izmainot, transformējot savu kodu.
Atslēdzot sevi no šī tumsas, dēmonu tīkla TU KĻŪSI BRĪVS!

Bet atceries galveno!

Tumsa, Dēmoni un viss kas ar to saistīts — neuztver to kā, ko sliktu. Jo tad ieslēdzas negatīvā attieksme un varu pārņem tumsa, dēmoni.
Tikai GAISMA TRANSFORMĒ!

Un te nu lūk, sen zināmie zelta vārdi. “Iemīli savu ienaidnieku”! Vai nešķiet, kur dzirdēti?

Kur tad sēž patiesais ienaidnieks? — Tikai Tevī pašā.

“Iemīli sevi.” Ko nozīmē šie vārdi? Tie ir ļoti vienkārši un vienlīdz sarežģīti. Tie nozīmē arī: “Atbrīvo sevi no tumsas, dēmoniem sevī, izmaini savu kodu, nones lejā savu GAISMU, iemīli tos, kļūsti BRĪVS.”