Gaismas siets
Latvija

Vēstule Tev. Pavisam atklāti un no sirds, no savas iekšējās būtības.
08.12.2016.

Sveiki! Būšu moderna, neņemšu rokās mobilo telefonu, bet sēdīšos pie klēpjdatora un rakstīšu.

Pavisam atklāti un no sirds, no savas iekšējās būtības. Lai Tu zini, nevis mini. Lai neklausītos citos par mani, bet uzklausītu arī mani, manu viedokli.

Jo kā viedie teikuši, absolūtas patiesības jau nemaz nav, katram ir savējā. Ja tās vairākas "savējās" liek kopā, tad ir iespējama lielāka "absolūtās" patiesības varbūtība.

Es neemu pilnība, es eju uz to.

Apzināti, nesteidzoties – harmoniski priekš sevis un saviem apkārtējiem. Reizēm savu dvēseles attīstības ceļu eju vienatnē, reizēm komandā.

Varu būt pateicīga Dievam, Smalkajai Mīlestības un Gaismas pasaulei, saviem Sargeņģeļiem par viediem, zinošiem Garīgajiem Skolotājiem, kuri noteiktos manas dzīves posmos, man ir dāvāti, par zināšanām, prasmēm un iemaņām, kuras esmu apguvusi viņu vadībā.

Paldies, es pateicos saviem Skolotājiem.

Ar mani kopā vienmēr ir mana Atbalsta, Drošības un, tagad arī, Aizsardzības komanda.

Ejot pašai, kopā ar mani iet gan apzināti, gan neapzināti mani mīļie, tuvākie cilvēki.

Paulu Koelju savā grāmatā "Alķīmiķis" raksta:

"Laimes noslēpums ir redzēt visus pasaules brīnumus un nekad neaizmirst par eļļas pilieniem tējkarotē".

Es to mācos. Dziļā pateicībā, ar cieņu redzēt Mīlestības Brīnumu visā: sevī, ap sevi. Dabā, cilvēkos.

Vienlaicīgi apzinoties, ka manī vēl ir gana eļļas /tumsas, pelēkuma/.

Ir pie strādāt, jo ceļš turpinās.

Tomēr esmu jau tajā izaugsmes stāvoklī, kad vēlos dalīties ar zināšanām, prasmēm, atklāsmēm. Vēlos, lai man netaisītu muti ciet, kad man jārunā.

Pati sekojot līdzi savām, domām, vārdiem darbiem, pavisam elementāri vēlos, lai to darītu mani Garīgie Līderi, Skolotāji. Lai Gaismas vārdi saskanētu ar Gaismas darbiem.

Ja tas tā nav, tad mums nav pa ceļam.

Un nav tur pie vainas, kāds cits Garīgais skolotājs, jaunā Skolotāja prasmes, iemaņas vai "platā mugura". Tā vienkārši ir izaugsme.

Īstens Skolotājs patiesi priecājas pat talantīgiem skolēniem, dod viņiem savas padziļinātās zināšanas, sniedz papildus prasmes, iemaņas, lai viņi ietu tālāk par pašu Skolotāju, lai Gaisma vairotos matemātiskā progresijā.

Ceļš neizslēdz kļūdas, jo Dievs pieļauj kļūdīšanos. Mūsu pašu izaugsmei, jo reizēm mēs citādi "nesaprotam, neprotam".

Tā ir mūsu izvēles brīvība, kļūdīties pašiem, vai mācīties no citu kļūdām – neiekrītot dubļu peļķē, kurā viens vai vairāki jau iekrituši. Uz mutes, ceļiem, augšupēdus.

Mūsu palīgi: Sirds Balss, Sirds Apziņa, mūsu brīnišķīgie Sargeņģeļi, kurus tikai jāakceptē un jāielaiž savā dzīvē, lai veiksmīgāka, veiklāka mūsu dvēseļu attīstība.

LAI GAISMA TOP!

MANĪ, TEVĪ... – AP MUMS: dabā, ģimenē, darba kolektīvos!

Latvijā, Baltijā, Eiropā!

Pasaulē!

Ar mīlestību, Ilga.