Gaismas siets
Latvija

Vēstule rīta agrumā
08.12.2016.

ღ ღ ღ Labrīt!

Šorīt pamodos ar fantastisku brīvības sajūtu. Ar izpratni par nepilnību savā enerģētiskajā aizsardzībā un kā šo kļūdu labot. Tāpēc rakstu, lai padalītos, varbūt arī Tev noder šī atziņa.

Mans bijušais Garīgais skolotājs mācīja ikdienā aktivizēt savu Atbalsta un Drošības un nevis AIZSARDZĪBAS komandu. Jo mēs, kas ejam savas dvēseles attīstības ceļu uz Patieso Gaismu netaisāmies ar nevienu karot, karotājiem un kara laikā nepieciešama aizsardzība!

Vakar pirms aizmigšanas dziļā pateicībā ar cieņu atzinu savu alošanos un aktivizēju Atbalsta, Drošības un Aizsardzības komandu! REZULTĀTS FANTASTISKS!

Pēc šīs mācībstundas, Novēlējums sev pašai un citiem Gaismas ceļu ejošajiem:
Uzticies cilvēkam. Bet nekļūsti akls, domā līdzi ar savu galvu, un sajūti visu caur savu sirdi. Izmanto savus briljantus — Iekšējo Balsi un Sirds Apziņu — tad tev nedraud nonākt lamatās.
Ja tomēr esi nonācis lamatās, tad apzinies, ka pats sev esi šo situāciju piesaistījis, lai kļūtu dzīves gudrāks.
Piedod sev un citiem. Ej tālāk, uzticoties sev, citiem un pasaulei.

Ar mīlestību, Ilga.

ღ Savu komandu pēc nepieciešamības vari arī paplašināt... — mana šī brīža nepieciešamība ir Mīlestības un Gaismas Pasaules Atbalsta, Palīdzības, Drošības un Aizsardzības komanda. Viņu dziļā pateicībā ar cieņu lūdzu palīgos rīta agrumā un pateicos vakaros.